Zajęcia muzyczne dla dorosłych

Serdecznie zapraszamy:
młodzież,
rodziców naszych uczniów,
nauczycieli,
wychowawców,
a także wszystkich zainteresowanych

…na zajęcia muzyczne przeznaczone dla osób dorosłych.
Zajęcia odbywać się będą w piątki w godz. 18:45-19:45.

Ruszamy 24 stycznia 2020 r.

Celem spotkań jest odkrycie i rozwijanie umiejętności muzycznych wśród dorosłych, a także świetna zabawa! Będziemy śpiewać – także na głosy! – tworzyć, grać na ksylofonach i metalofonach, improwizować… Słowem: spędzimy miły piątkowy wieczór w dobrym towarzystwie. Dotlenimy się, zwiększymy poziom endorfin. Będzie fajnie! 😉

Aby do nas dołączyć nie potrzeba żadnego muzycznego przygotowania. Jeśli chętnie śpiewasz, czujesz że masz poczucie rytmu, lubisz bawić się muzyką – przyjdź. Jeśli jesteś wykształconym muzykiem – także zapraszamy. Będziemy robić zupełnie nowe rzeczy, może uda nam się Ciebie zaskoczyć!

Zapisy na zajęcia przyjmujemy telefonicznie: 600-441-763 lub mailowo: biuro@szkolamuzyki.wroclaw.pl

W programie zaplanowanych jest 18 zajęć muzycznych w łącznej cenie 600zł. Płatności można dokonać także w 5 miesięcznych ratach po 130 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *