Zerówka muzyczna

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 5–7 lat, pragnące podjąć naukę gry na skrzypcach, wiolonczeli, pianinie lub gitarze, na zajęcia grupy przygotowawczej.

Liczba miejsc w grupach jest ograniczona (6 osób w grupie, natomiast w grupach z programem rozszerzonym maksymalnie 4 osoby w grupie).

Zajęcia rozwijające zdolności muzyczne dla dzieci prowadzone są w oparciu o teorię uczenia się muzyki autorstwa Edwina Eliasa Gordona.
Warto przeczytać: Co jest ważne, gdy uczymy dziecko gry na instrumencie?

UWAGA:
Rekrutacja do zerówek muzycznych na rok szkolny 2018/19 została zakończona. Nabór na rok szkolny 2019/20 rozpocznie się w marcu.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: biuro@szkolamuzyki.wroclaw.pl
Po otrzymaniu od Państwa zgłoszenia umówimy się na spotkanie z rodzicami i dzieckiem oraz zaprosimy na lekcję próbną w dogodnym dla Państwa terminie.

Nie ma wymogu, by dziecko posiadało instrument w domu.

Dlaczego warto, żeby Twoje dziecko uczestniczyło w zajęciach?

Nastawione są na rozwijanie zdolności, czyli predyspozycji muzycznych dziecka

W mierzalny sposób rozwijają zdolności muzyczne dziecka

Opracowywane indywidualnie dla każdej grupy, pod kątem możliwości i szczególnych uzdolnień uczestników

Są prowadzone z humorem – nie można się na nich nudzić!

Prowadzone są przez nauczyciela posiadającego ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi

Zaprojektowane z uwzględnieniem wyników licznych badań

Zobacz, jak uczymy

Podczas zajęć będziemy śpiewać, bawić się w rytmach muzyki jazzowej, klasycznej oraz etnicznej z różnych stron świata. Dzieci poznają budowę wybranego przez siebie instrumentu (skrzypce, pianino) i nauczą się grać na nim proste piosenki. Będą także grać na innych instrumentach, tańczyć z chustą animacyjną i kolorowymi szarfami oraz świetnie się bawić!

W grupach z programem rozszerzonym dodatkowo zajęcia będą podzielone na dwie części. 30 minut to umuzykalniające zajęcia grupowe, pozostałe 10 minut to indywidualne spotkanie dziecka z nauczycielem (lekcja gry na instrumencie).

Plan spotkań na 2018/19

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
 16.20-17.00 zerówka gitara
17.55-18.35 zerówka skrzypce  17.30-18.10 zerówka pianino 16.40-17.20 zerówka pianino