Zerówka muzyczna i klasy przygotowawcze

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 5–6, oraz 7-8 lat, pragnące podjąć naukę gry na skrzypcach, wiolonczeli lub pianinie, na zajęcia grupy przygotowawczej.

Liczba miejsc w grupach jest ograniczona (maksymalnie 4 osoby w grupie). Grupy dobierane są pod względem wieku i poziomu umiejętności.

Zajęcia rozwijające zdolności muzyczne dla dzieci prowadzone są w oparciu o teorię uczenia się muzyki autorstwa Edwina Eliasa Gordona. Warto przeczytać: Co jest ważne, gdy uczymy dziecko gry na instrumencie?

UWAGA:

Minimalny wiek dziecka biorącego w rekrutacji do zerówki to 5 lat ukończone w dniu rozpoczęcia zajęć (nie dotyczy dzieci z rekrutacji wewnętrznej, a więc kontynuujacych naukę w ALLEGRETTO).

Dlaczego warto, żeby Twoje dziecko uczestniczyło w zajęciach?

Nastawione są na rozwijanie zdolności, czyli predyspozycji muzycznych dziecka

W mierzalny sposób rozwijają zdolności muzyczne dziecka

Opracowywane indywidualnie dla każdej grupy, pod kątem możliwości i szczególnych uzdolnień uczestników

Są prowadzone z humorem – nie można się na nich nudzić!

Prowadzone są przez nauczyciela posiadającego ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi

Zaprojektowane z uwzględnieniem wyników licznych badań

Zobacz, jak uczymy

Podczas zajęć będziemy śpiewać, bawić się w rytmach muzyki jazzowej, klasycznej oraz etnicznej z różnych stron świata. Dzieci poznają budowę wybranego przez siebie instrumentu (skrzypce, wiolonczela, pianino) i nauczą się grać na nim proste piosenki. Będą także grać na innych instrumentach, tańczyć z chustą animacyjną i kolorowymi szarfami oraz świetnie się bawić!

Zajęcia zerówki (5-6 l.) oraz klas przygotowawczych (7-8 l.) odbywają się raz w tygodniu, w małej grupie do 4 osób.

Plan zajęć na rok szkolny 2022/23

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
16.20-17.00
16.30-17.10
17.15-17:55
Zerówka wiolonczela
17.30-18.10
Zerówka skrzypce
18.10-18.50
17.45-18.25

Cena zajęć

Umowa semestralna: 1400zł/semestr + wpisowe 200zł

Karnet miesięczny: 289zł + wpisowe 200zł

Umowę podpisujemy od września do czerwca. Obowiązuje również opłata rekrutacyjna 50 zł w ramach której odbywa się m.in. lekcja próbna. Ceny podane wyżej uwzględniają za terminową płatność.