Zerówka muzyczna

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 5–7 lat, pragnące podjąć naukę gry na skrzypcach, wiolonczeli, pianinie lub gitarze, na zajęcia grupy przygotowawczej.

Liczba miejsc w grupach jest ograniczona (6 osób w grupie, natomiast w grupach z programem rozszerzonym maksymalnie 3 osoby w grupie).

Zajęcia rozwijające zdolności muzyczne dla dzieci prowadzone są w oparciu o teorię uczenia się muzyki autorstwa Edwina Eliasa Gordona.
Warto przeczytać: Co jest ważne, gdy uczymy dziecko gry na instrumencie?

UWAGA:
Trwa rekrutacja na rok szkolny 2019/20. Przyjmowanie wniosków zostało zakończone

Obecnie trwają spotkania i lekcje próbne.
Informacja o ewentualnym naborze uzupełniającym zostanie podana w sierpniu.

Dlaczego warto, żeby Twoje dziecko uczestniczyło w zajęciach?

Nastawione są na rozwijanie zdolności, czyli predyspozycji muzycznych dziecka

W mierzalny sposób rozwijają zdolności muzyczne dziecka

Opracowywane indywidualnie dla każdej grupy, pod kątem możliwości i szczególnych uzdolnień uczestników

Są prowadzone z humorem – nie można się na nich nudzić!

Prowadzone są przez nauczyciela posiadającego ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi

Zaprojektowane z uwzględnieniem wyników licznych badań

Zobacz, jak uczymy

Podczas zajęć będziemy śpiewać, bawić się w rytmach muzyki jazzowej, klasycznej oraz etnicznej z różnych stron świata. Dzieci poznają budowę wybranego przez siebie instrumentu (skrzypce, wiolonczela, gitara, pianino) i nauczą się grać na nim proste piosenki. Będą także grać na innych instrumentach, tańczyć z chustą animacyjną i kolorowymi szarfami oraz świetnie się bawić!

Plan spotkań na 2019/20

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
16.30-17.10
16.20-17.00