Wykorzystanie koncepcji E. E. Gordona w żłobku i przedszkolu

Celem warsztatów jest poszerzenie i ugruntowanie wiedzy o rozwoju muzycznym dzieci młodszych, oraz nabycie umiejętności pracy z nimi według ich indywidualnych potrzeb i zdolności muzycznych.

Uczestnicy będą mieli okazję pogłębić swoją wiedzę dotyczącą innowacyjnej koncepcją uczenia się muzyki autorstwa prof. Edwina Eliasa Gordona z University of South Carolina, Columbia. Warsztaty będą miały formę wykładu przeplatanego dużą ilością ćwiczeń praktycznych, przeprowadzimy także lekcję pokazową z dziećmi.

Warsztat przeznaczony jest dla osób które miały już wcześniejsze doświadczenia w zakresie omawianej koncepcji uczenia muzyki (jest to część druga naszego warsztatu „Umuzykalnianie niemowląt…”).

Warsztat dotyczy dzieci młodszych w audiacji wstępnej, nie dotyczy dzieci w wieku szkolnym.

Pedagodzy

Tematy, które poruszamy na warsztatach

sesja
Rozwijanie zdolności muzycznych dzieci będących na etapie audiacji wstępnej
Lekcja pokazowa z dziećmi
sesja
Ćwiczenia praktyczne - prowadzenie i obserwacja zajęć z dziećmi w wieku żłobkowym i przedszkolnym
sesja
Budowanie repertuaru i rozwijanie umiejętności nauczyciela - instruktora zajęć muzycznych

Warsztaty są dwudniowe:

-sobota 10.30-18.00 (rejestracja od godz. 10.15),

-niedziela 10.00-15.00

Serdecznie zapraszamy! Ilość miejsc na warsztatach jest ściśle ograniczona – zapisz się już dziś!

UWAGA:
Warsztat przeznaczony jest dla osób które miały już wcześniejsze doświadczenia w zakresie omawianej koncepcji uczenia się muzyki.
Warsztat będzie optymalną propozycją dla osób prowadzących już zajęcia muzyczne z dziećmi, mających ukończoną przynajmniej szkołę muzyczną I stopnia – ale nie jest to warunek wymagany.

mgr sztuki Urszula Polak

Absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu, dyrygentka chóru dziecięcego, pierwszy na Dolnym Śląsku certyfikowany specjalista - instruktor zajęć muzycznych wg nowatorskiej koncepcji Edwina Eliasa Gordona, członkini Polskiego Towarzystwa Edwina Eliasa Gordona oraz The Gordon Institute for Music Learning, z wykształcenia nauczyciel muzyki i rytmiki.

Najbliższe warsztaty rozpoczną się 26 października 2019 we Wrocławiu!

Cena warsztatu: 380 zł
UWAGA: Cena warsztatów nie obejmuje posiłków.

Wpłaty za udział w warsztatach nie podlegają zwrotowi. Liczba uczestników jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń. W przypadku nie przyjęcia uczestnika na warsztaty z powodu braku miejsc – opłata zostanie zwrócona na konto.

CENA OBEJMUJE:

• udział w całodniowych warsztatach wg harmonogramu
  • materiały drukowane
  • identyfikator uprawniający do udziału w warsztatach
  • zaświadczenie o uczestnictwie w warsztatach
  • przerwy kawowe

WPŁATY:

ING BANK ŚLĄSKI S.A.
09 1050 1575 1000 0091 3723 8854
Autorska Szkoła Muzyki ALLEGRETTO – Urszula Polak
Tytułem: Warsztaty muzyczne – IMIĘ I NAZWISKO UCZESTNIKA
Osoby które się zarejestrują i dokonają wpłaty otrzymają e-mail z potwierdzeniem przyjęcia na warsztaty.

ZAPISY:

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wysłanie formularza zgłoszeniowego online oraz dokonanie wpłaty za warsztaty przelewem w ciągu 2 dni od daty rejestracji.