Certyfikowany Roczny Kurs Gordonowski (start: czerwiec 2024)

Przedstawiamy kurs, który pozwoli Ci zgłębić zagadnienie rozwoju zdolności i umiejętności muzycznych u dzieci oraz dostosować pracę z nimi do ich indywidualnych potrzeb i możliwości. Kształć się z nami, by wykorzystać rewolucyjne podejście do muzyki autorstwa prof. Edwina Eliasa Gordona, czołowego eksperta z University of South Carolina, Columbia.

Dlaczego warto?

• Wyjątkowa wiedza: Poznaj najnowsze metody i techniki efektywnego nauczania.
  • Kompetencje: Stawiaj na praktyczne umiejętności, które pomogą Ci dotrzeć do każdego ucznia.
  • Wspólnota: Dołącz do społeczności pasjonatów, którzy pragną wnieść zmianę w edukacji muzycznej.
  • Indywidualne podejście: Zajęcia w kameralnych grupach zapewniają indywidualne podejście do każdego uczestnika.
  • Wsparcie online: Korzystaj z dodatkowych materiałów i wsparcia online w naszej platformie szkoleniowej.
  • Profesjonalna certyfikacja: Zdobądź certyfikat, który uwiarygadnia Twoje umiejętności i wiedzę.

Udział w kursie nie wymaga wcześniejszej wiedzy teoretycznej, wymaga natomiast umiejętności muzycznych na poziomie minimum II stopnia szkoły muzycznej (lub równoważny).

Nie zwlekaj! Liczba miejsc jest ściśle ograniczona. Zapewnij sobie miejsce teraz i wkrocz w kolejny rok szkolny z nową pasją!

Tematy, które poruszamy na warsztatach

sesja
Kształtowanie zdolności muzycznych i rozwijanie umiejętności dzieci w wieku 0-9 lat;
sesja
Metody i formy realizacji procesu uczenia się muzyki przez dziecko w wieku żłobkowym, przedszkolnym i szkolnym
sesja
Sekwencje uczenia się w muzyce
sesja
Teoria uczenia się muzyki: audiacja wstępna, audiacja właściwa
Wykorzystanie koncepcji Edwina E. Gordona w przedszkolu;
Solfeż tonalny i rytmiczny
sesja
Nauka improwizacji muzycznej i tworzenia muzyki przez dziecko
sesja
Uczenie gry na instrumentach muzycznych w sposób kreatywny – wprowadzenie
Badanie zdolności muzycznych dzieci od 4 do 18 lat

Moduły kursowe znajdujące się na Platformie Edukacyjnej kursanci realizują systematycznie, online, w dowolnych dniach i godzinach.
Webinary Q&A odbywają się na żywo, udział w nich jest nieobowiązkowy. Webinary będą nagrywane i możliwe do odsłuchania w późniejszych terminach.
Workbook to ćwiczeniówka do wydruku, poprowadzi Cię w realizacji kursu.
Dedykowana linia WhatsApp umożliwi zadanie na bieżąco merytorycznych pytań (w razie potrzeby).
Każdy kursant może umówić dwie indywidualne, półgodzinne konsultacje online na zoom.

Warunkiem otrzymania certyfikatu jest:

• zdanie egzaminu (teoria + praktyka)
  • zrealizowanie 24 godzin praktyk (przedstawienie dziennika praktyk i rozmowa o nich)
  • frekwencja na zajęciach na poziomie min 85%
  • uiszczenie opłaty

Zapisy:

Warunkiem uczestnictwa w kursie jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, udział w rozmowie rekrutacyjnej telefonicznie lub na platformie zoom oraz po otrzymaniu wyników rekrutacji wpłata wpisowego (950 zł) w ciągu 3 dni od otrzymania wyniku. Liczba miejsc jest ściśle ograniczona.

Formularz rejestracyjny: Zgłoszenia na Kurs Gordonowski

Tu umówisz 20 minutową rozmowę rekrutacyjną – telefoniczni lub na platformie zoom:

Uwaga: zanim umówisz rozmowę, najpierw zapoznaj się uważnie z tą stroną, przeczytaj wymagania formalne, warunki, cennik i terminy. Koniecznie wypełnij Formularz rejestracyjny powyżej! Umawiając rozmowę potwierdzasz, że masz wiedzę i umiejętności muzyczne na poziomie min. szkoły muzycznej II st. Po umówieniu rozmowy rekrutacyjnej ostateczne potwierdzenie wraz z linkiem zoom przyjdzie do Ciebie drogą mailową, w ciągu 1-3 dni. Potwierdzenie i link wysyłamy manualnie, nie przychodzą automatycznie.

Najbliższe warsztaty rozpoczną się 17 czerwca 2024 we Wrocławiu!

Cena kursu: 4799zł (w tym 950 zł wpisowego).

Istnieje możliwość wpłaty w ratach:
2, 4 lub 5 równych, nieoprocentowanych rat.

Opinie o nas: