Certyfikowany Kurs Metody Music Moves for Piano

Zapraszamy na nowy, pogłębiony, Certyfikowany Kurs Metody Music Moves for Piano!
Można zapisać się na całość, lub pojedynczo na poszczególne moduły.
Zajęcia odbywają się w godzinach 10.30-18.00 (dzień pierwszy) i 10.00-15.00 (dzień drugi), za wyjątkiem modułu pierwszego (12.00-19.00).
Kurs odbywa się w BARDZO kameralnej grupie, max 9 osób, co pozwoli nam na wiele ćwiczeń praktycznych.
Absolwent kursu otrzyma certyfikat zaświadczający, że jest gotowy do prowadzenia zajęć według Music Moves for Piano.
Uczestnik pojedynczego modułu kursowego otrzyma certyfikat – zaświadczenie o uczestnictwie w warsztatach. Jeżeli realizowali Państwo już wcześniej któryś z modułów – możliwe jest otrzymanie certyfikatu.

Najbliższe warsztaty rozpoczną się 26 lipca 2024 we Wrocławiu!

W ramach ceny kursu otrzymają Państwo wiele materiałów do pracy, a także wsparcie po kursie na dedykowanej grupie facebookowej.

Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata na numer konta:
ALLEGRETTO, ul. Serbska 3c Wrocław,
43 1090 2835 0000 0001 5251 5466
tytułem: Kurs Music Moves + imię i nazwisko uczestnika.

Potwierdzenia przelewu prosimy przesyłać mailem, wraz z informacją na które moduły się Państwo zapisują: biuro@instytutgordonowski.pl