Zawieszenie zajęć stacjonarnych z powodu sytuacji epidemiologicznej w kraju

Informujemy, że od piątku 13 marca do odwołania zawieszamy wszystkie zajęcia stacjonarne i przechodzimy na naukę on-line (dla chętnych).
Szczegółowe informacje zostaną do Państwa rozesłane sms lub emailem.

Dla osób które nie zdecydują się na lekcje on-line – umowy i karnety zostaną odpowiednio wydłużone: o okres od 13.03 do momentu odwieszenia.
Zgłoszone terminowo nieobecności z okresu 1.02-12.03 będą do odrobienia w okresie: do końca drugiego miesiąca po tym, jak nastąpiła nieobecność, czyli gdy nieobecność wystąpiła w marcu – odrabiamy do końca maja.
Jeżeli odwieszenie zajęć nastąpi później niż 23 marca, być może wydłużymy odrabianie jeszcze bardziej.
UWAGA: Możliwość odrobienia zajęć (z przedziału czasowego do 12. marca włącznie) istnieje tylko w przypadku ZGŁOSZENIA nieobecności sms lub email w dniu poprzedzającym zajęcia (w grupach maluszkowych 0-3 lata do godz. 10.00 w dniu zajęć). Wszystkie pozostałe nieobecności będziemy traktować jako zajęcia wykorzystane.

Prosimy o wsparcie dla szkoły w tym trudnym okresie – chociażby dobrym słowem. Pracujemy bardzo intensywnie, borykamy się z wielkimi trudnościami. Chcemy do Was wrócić – i chcemy, żebyście Wy mieli dokąd wracać. Bardzo prosimy, oczekujcie na dalsze informacje. Szukamy takich rozwiązań, które wezmą pod uwagę potrzeby wszystkich w stopniu, w jakim to będzie możliwe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *